coldblack®

coldblack®: Sun Reflector - UV Protector

Tmavé barvy jsou známy tím, že se ohřejí na přímém slunečním světle více než světlé, protože absorbují jak viditelné, tak neviditelné prvky slunečních paprsků. coldblack® je speciální dokončovací technologie pro textilie, které snižuje teplo na tmavých tkaninách.

Mnoho
textilií, které se nosí v létě nebo na slunci nabízí špatnou ochranu před škodlivými UV paprsky. Nová coldblack® generace nyní zajišťuje minimální UV ochranu UPF 30 v jakékoli barvě, aniž by ovlivňovala vzhled nebo pach výrobku.

Více o Coldblack®

C_Change™

Úvod
Stálé zlepšování funkčnosti a komfortu jsou základními předpoklady úspěchu. Zcela v tomto duchu se nese adaptivní membránový systém c_change™, uvedený na trh značkou schoeller® Switzerland. Tím chytrým na c_change™ je její schopnost rychlého přizpůsobení její prodyšnosti, nebo jinak řečeno: s měnícími se podmínkami oděv s touto membránou aktivně mění mikroklima uživatele. Materiály s membránou c_change™ poskytují silnou odolnost proti vodě a větru, adaptivní systém membrány pak zajišťuje mimořádnou prodyšnost a tím vysoký komfort užívání.

Více o C_Change™